Aktualności

Festyn Rekreacyjno-sportowy z elementami profilaktyki uzależnień

„Żyj zdrowo, ćwicz i baw się razem z nami”

Dnia 24 września 2018 roku odbył się coroczny Festyn rekreacyjno-sportowy z elementami profilaktyki uzależnień „Żyj zdrowo, ćwicz i baw się razem z nami”.

Impreza zorganizowana została przez Samorząd Uczniowski pod opieką p. Joanny Syguły i p. Anety Urbańskiej oraz nauczycieli wychowania fizycznego.
Zadaniem uczniów klas pierwszych wraz z wychowawcami było udekorowanie własnego sektora oraz zaprezentowanie kierunku kształcenia i możliwości pracy po ukończeniu szkoły. Każda z klas brała udział w konkurencjach sportowych, konkursach zręcznościowych oraz szybkościowych. Wszechobecna była dobra zabawa a każdy z uczestników stosował się do zasad fair play. Konkurencje oceniane były przez komisję w składzie : Pani wicedyrektor Małgorzata Wolańska, Pani pedagog Katarzyna Cherek, Pani pielęgniarka Anna Brzozowska, opiekunowie samorządu szkolnego oraz przedstawiciele społeczności uczniowskiej.
Celem festynu była integracja klas pierwszych oraz propagowanie haseł profilaktyki zdrowotnej, a także dostarczenie wrażeń i emocji.

Dzień zakończył się następującymi wynikami :
I miejsce – Klasa Ie
II miejsce – Klasa Ig
III miejsce – Klasa Ia